Paslėpkite ataugusias plaukų šaknis akimirksniu

0
313
Plaukų šaknys

Kiekviena plaukus dažanti moteris žino, kaip svarbu reguliariai lankytis pas plaukų stilistę ir atnaujinti savo plaukų spalvą. Vis dėlto, kartais problemų darbe ar šeimoje tiek daug, kad skambutis kirpėjai nukeliauja į užduočių sąrašo pabaigą. Jei susidūrėte su šia problema ir privalote jau šįvakar atrodyti puikiai, pasidalinsime patarimais, kurie padės atrodyti lyg kątik išžengus iš kirpyklos. Žinoma, verta pastebėti, jog ši priemonė bus veiksminga tuo atveju, jei šaknys ataugusios nežymiai.

Taigi, ką daryti, norint paslėpti atgaugusias plaukų šaknis? Įsigyti specialų jas paslėpiantį purškiklį. Kiekviena skubanti, tačiau savo išvaizda besirūpinanti moteris turėtų įsigyti šią priemonę ir pastatyti ją į savo kosmetikos lentynėlę šalia plaukų lako, putų ar sauso šampūno.

Kaip tokiu purškikliu naudotis? Pakaks pakratyti buteliuką, kad skystyje esančios medžiagos susimaišytų ir užtikrintų maksimalų rezultatą, ir papurkšti plaukų šaknis.

Purškiklį naudoti galės tiek blondinės, brunetės, tiek ir itin tamsius plaukus turinčios merginos. Spalvų pasirinkimas – platus.

Papurkštus plaukus labai svarbu šiek tiek paformuoti plaukų šukomis ir sukurti vientisos spalvos efektą. Taip niekas nė neįtars, jog paskutinį kartą kirpykloje lankėtės daugiau nei prieš mėnesį.

Priemonė tiks ir merginoms, turinčioms itin plonus plaukus. Purškiklio dėka plaukai atrodys puresni, tankesni ir, tuo pačiu, sveikesni.

Taigi, nepriklausomai nuo to, ar laukia svarbus pristatymas, ar šeimos šventė, verta įsigyti šią priemonę ir nustebinti visus nepriekaištinga šukuosena.

DALINTIS
Kitas straipsnisPasas iš Vladimiro Putino rankų