Stilius

Laikai keičiasi, tačiau žmonės ir jų įpročiai neretai išlieka visiškai nepakitę, todėl jei nenorite būti senamadiškos, pasistenkite atsispirti pagundai pasitelkti prieš daugybę metų madingais buvusius sprendimus.

Plaukams surišti skirta gumelė. Tai labai naudinga priemonė, leidžianti lengviau „suvaldyti“ savo plaukus, tačiau net ir tokia nedidelė bei iš pirmo žvilgsnio menka įvaizdžio detalė gali turėti didžiulės įtakos jūsų bendrai išvaizdai. Nesirinkite plaukų gumelių, kurios yra spindinčios ir žaižaruojančios nuo ant jų esančių įvairių neskoningų detalių. Kur kas geriau pasirinkti visiškai paprastą ir vienspalvę plaukų gumelę.

Batų ir rankinės spalvos derinimas. Kiekviena moteris puikiai žino, kad juoda spalva dera prie visko, todėl neretai juodi bateliai derinami prie juodos rankinės. Tuo tarpu, jei kalbame apie melsvą (ar bet kurios kitos spalvos) rankinę, tai tikrai nereiškia, kad turite apsiauti ir analogiškos spalvos batelius.

Kūno spalvos ar bronzinio įdegio blizgios pėdkelnės (tamprės). Jei tarp savo garderobo turite tokias pėdkelnes, nieko nelaukusios jų atsikratykite.

Kelnės su pažemintu liemeniu. Tokio modelio kelnes ir džinsus gali dėvėti tik labai tobulas kūno linijas turinčios moterys, kadangi priešingu atveju išryškinami ir atidengiami bet kokie apvalumai ir sukuriamas negražios figūros vaizdas. Tačiau net ir turint nepriekaištingą kūną, rekomenduojama tokio tipo kelnių vengti. Tai, kas buvo populiariu prieš du dešimtmečius, ne visuomet tinka nūdienai.

Labai ilgi akriliniai nagai. Metai bėga, o nemaža dalis moterų iki šiol mano, kad labai ilgi akriliniai nagai – tai mados viršūnė. Deja, bet turime jus nuliūdinti – tai labai senamadiškas sprendimas. Pernelyg ilgi nagai šaukte šaukia apie nenatūralumą ir neskoningumą.

Papuošalai iš aukso. Žinoma, kai kurie vartotojai teigia, kad auksas yra klasika. Taip pat mados specialistai nurodo, kad 2017 m. aukso spalva bus labai madinga. Tačiau jei jūs elgsitės neskoningai ir auksiniais papuošalais pasipuošite lyg kalėdinė eglutė – norimo rezultato tikrai nepasieksite.